UCZESTNICY 2019


INFORMACJA:

TABELA GOŁĘBI AKTYWOWANYCH DO RYWALIZACJI W SEZONIE 2019:

UCZESTNICY ZGŁASZAJĄCY GOŁĘBIE DO RYWALIZACJI W SEZONIE 2019 ZOSTANĄ DOPISANI DO LISTY PONIŻEJ. ZARÓWNO NOWI UCZESTNICY JAK I UCZESTNICY, KTÓRZY WYRAŻAJĄ ZGODĘ NA DOPISANIE I KONTYNUOWANIE RYWALIZACJI W SEZONIE 2019 GOŁĘBIAMI ZASTĘPCZYMI ZA SEZON 2018. PRZYPOMINAM, UCZESTNIK, KTÓRY POTRACIŁ NA LOCIE NR 5, NP: 4 SZT I WIDNIEJE TAKA ILOŚĆ GOŁĘBI W TABELI TO MOŻE TAKĄ ILOŚĆ DOSTARCZYĆ ZAMIENNIE, JEŻELI CHCE UCZESTNICZYĆ CAŁĄ DRUŻYNĄ SKŁADAJĄCĄ SIĘ Z SZEŚCIU GOŁĘBI TO KOLEJNE DWA GOŁĘBIE MUSZĄ ZOSTAĆ OPŁACONE. TABELA GOŁĘBI ZASTĘPCZYCH ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ: GOŁĘBIE ZASTĘPCZE  NA SEZON 2019

IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA, (KTÓRY MOŻE DOSTARCZYĆ GOŁĘBIE ZAMIENNIE NA SEZON 2019) WIDNIEJĄCE W TABELI PONIŻEJ OZNACZA AKCEPTACJE ZASAD NA SEZON 2019 ZNAJDUJĄCE SIĘ TUTAJ: INFORMACJA KLIKNIJ

REGULAMIN NA SEZON 2019 ZOSTAJE BARDZO PODOBNY. ZMIANY ZOSTANĄ DO NOWEGO REGULAMINU  NANIESIONE DO KOŃCA SIERPNIA. ZMIENIONE ZOSTAJĄ W REGULAMINIE ILOŚĆ LOTÓW KONKURSOWYCH ORAZ ODLEGŁOŚCI LOTÓW KONKURSOWYCH CO MOŻNA ZAUWAŻYĆ W TYM PLIKU:INFORMACJA.

..

L.P
Imię i Nazwisko
MIEJSCOWOŚĆ
Państwo
ILOŚĆ GOŁĘBI
1
MUHL REINHARD 1 GRÖNINGEN
6
2
MUHL REINHARD 2 GRÖNINGEN
6
3
MUHL REINHARD 3 GRÖNINGEN
6
4
MUHL REINHARD 4 GRÖNINGEN
6
5
MUHL REINHARD 5 GRÖNINGEN
6
6
KLEIN TADEUSZ 1 RÖTGESBÜTTEL
6
7
KLEIN TADEUSZ 2 RÖTGESBÜTTEL
6
8
KLEIN TADEUSZ 3
RÖTGESBÜTTEL
6
9
KRÓLIKOWSKI BARTEK BOŻEPOLE WIELKIE
6
10
CIEŚLA ZBIGNIEW SZCZUROWA
6
11
BRACIA KORALEWICZ
RADYMNO
6
12
RYSZARD
RADGOSZCZ
6
13
ŁUKASZ
POLSKA
6
14
POPRAWSKI ANDRZEJ
SZYDŁOWO
6
15
CZAPLIŃSKI TOMASZ 1
SYBERIA
6
16
CZAPLIŃSKI TOMASZ 2
SYBERIA
6
17
CZAPLIŃSKI TOMASZ 3
SYBERIA
6
18
CZAPLIŃSKI TOMASZ 4
SYBERIA
6
19
CZAPLIŃSKI TOMASZ 5
SYBERIA
6
20
CZAPLIŃSKI TOMASZ 6
SYBERIA
6
21
CZAPLIŃSKI TOMASZ 7
SYBERIA
6
22
BIENIEK DARIUSZ
SZWECJA
6
23
MRÓZ MARCIN & FILIP
WOLA RZĘDZIŃSKA
6
24
ROGALEWSKI MICHAŁ
NIESTĘPOWO
6
25
KITA ARTUR
GÓRY
6
26

ZBIGNIEW & MICHAŁ

ANDRYCHÓW

6

27

ROZPŁOCH MARIUSZ

KERKDRIEL

6

28

BOROWIEC KRZYSZTOF

BRIELE

6

29

TEAM GPS 1

BUITENPOST

6

30
TEAM GPS 2
BUITENPOST
6
31

DĄBEK ROMAN

VELDDRIEL

6

32
NYTKO JANUSZ
HIGH WYCOMBE

6

33

OŚKO HUBERT

JERUZALEM

6

34

ANDREW ROBERTS

WALES

6

35

WILLIAM KEVIN

WALES

6

36

BOLKA ADAM

BRACKNELL

6

37

BOLKA EWA

BRACKNELL

6

38
BOLKA WOJTUŚ BRACKNELL

6

39

KRÓLIKOWSKI ŁUKASZ

PODGÓRSKA WOLA
6
40

SZAFRAŃSKI TADEUSZ

LIPNICA WIELKA
6
41

RESZKA RAFAŁ

JAKUBOWICE KONIŃSKIE
6
42

RESZKA RAFAŁ 1

JAKUBOWICE KONIŃSKIE
6
43

KLIMEK ANDRZEJ

SZARWARK
6
44

GÓRKA MARIAN

TRZEMEŚNIA
6
45

GÓRKA MARIAN 1

TRZEMEŚNIA
6
46

KOTELA IRENEUSZ

SZCZUCIN
6
47

MĄCZYŃSKI BRONISŁAW

PLEWISKA
5
48

R.B.TEN BERGE

SPRANG CAPELLE
6
49

SNELS WIM

WAALWIJK
6
50

DIGITAL

HOLANDIA
6
51
CZARDYBON ANDRZEJ I SZYMON ORNONTOWICE
5
52
CZARDYBON ANDRZEJ I KULIG JANUSZ ORNONTOWICE
5
53

KOMOROWSKI JAROSŁAW

RYPIN
6
54

KOMOROWSKI JAROSŁAW 1

RYPIN
6
55

SEKULSKI JANUSZ

SIERPC
6
56

PLEŚNIAK BOGUSŁAW

RZESZÓW
6
57

GIERCZAK TADEUSZ

TYCHY
6
58

GIERCZAK TADEUSZ 1

TYCHY
6
59

BAKUN PAWEŁ

PARCZEW
6
60

WAWRZONEK DAMIAN

NAROŻNIKI
6
61

RAZIK MAREK

ORZECHOWOW
6
62

SOKOŁOWSKI MICHAŁ & KRÓLIKOWSKI BARTEK

WOŁOMIN
6
63

ORZARZEWSKI DAMIAN

STARY KLASZEW - KLEMBÓW
6
64

LEWANDOWSKI JAROSŁAW

RYPIN
6
65

PIETRZYK DARIUSZ

STANISŁAWÓW
6
66

GRZYWA MATEUSZ

OLMONTY
6
67

CICHOCKI MICHAŁ

WARSZAWA
6
68

DYZNER RYSZARD

SADEK
3
69

FLOREK RYSZARD

URSZULIN
6
70

GÓRKA TADEUSZ

TRZEMIEŚNIA
6
71

GRANICA RADOSŁAW

BRODNICA
6
72

HOLA PIOTR

URSZULIN
6
73

JASKOWIAK - JAROSZ

SOSNOWIEC
6
74

KOPER TOMASZ 1

BULOWICE
6
75

KOPER TOMASZ 2

BULOWICE
6
76

LADA DANIEL & MICHAŁ1

GOLEMKI
6
77

LADA DANIEL & MICHAŁ 2

GOLEMKI
6
78

MASTER TEAM

MIELEC
6
79

MORAWSKI JAN

LUBLIN
6
80

NOSAL TADEUSZ

DROGINIA
2
81

PIĄTEK AGNIESZKA

RUDNIK
6
82

PIĄTEK EDWARD

RUDNIK
6
83

SOKOŁOWSKI JERZY

POBYŁKOWO MAŁE
6
84

STYCZEŃ W & L

KAZIMIERZA WIELKA
6
85

SUPERNOVA - SZCZESNIAK

NOWY KORCZYN
6
86

TOMASZ GMIŃSKI

RYPIN
6
87

WSZOŁEK JAN

RZEZAWA
6
88

WYRWONT JÓZEF

BRZESZCZE
6
89

ZIĘTARA TEAM

PROSZÓWKI
6
90

ŻMIJA JANUSZ

BULOWICE
6
91

BUŁA IRENEUSZ & DENIS

DĄBROWA GÓRNICZA
6
92

KOKOWICZ EUGENIUSZ

WARSZAWA
6
93

KUTA ŁUKASZ 1

WOLA RZĘDZIŃSKA
6
94

KUTA ŁUKASZ 2

WOLA RZĘDZIŃSKA
6
95

SIEKLICKI KAZIMIERZ

GDAŃSK
6
96

SZCZOCZARZ GRZEGORZ

NOWY BOREK
6
97

PRZEDNIKOWSKI WIESŁAW

ŚWINOUJŚCIE
3
98

OTCZYK R. & LIS PIGEON SPORT

ITALIA
6
99

WAŁĘSA ANTEK

OLSZTYN
6
100

WAŁĘSA MATEUSZ

OLSZTYN
6
101

WAŁĘSA MONIKA

OLSZTYN
6
102

ŻOCHOWSKI TOMASZ

SEPIETOWO
6
103

ORŁOWSKI LUCJAN

PUŁTUSK
6
104

GRZENKOWICZ WITOLD

ROZŁAZINO
6
105

HAŁAT GRZEGORZ

BULOWICE
2
106

PENKUL SŁAWOMIR

WOŁOMIN
6
107

FOCHT JÓZEF

GOLENIÓW
6
108

BOROWIAK-DUDEK

ŻAGAŃ
6
109

JĘDRZEJEWSKI EMIL

WARSZAWA
6
110

BRACIA CZARNI JÓZEF & GRZEGORZ

 SKWICA
6
111

OLEKSIAK ZBIGNIEW

KOZIEGŁÓWKI
6
112

LATAWIEC KAZIMIERZ

LWÓWEK SLĄSKI
6
113

MIECZKOWSKI - KOZDROŃ

SŁUPSK
6
114

LADEMANN ZDZISŁAW

REKOWO GÓRNE
6
115

KURNIK WIESŁAW

JADOWNIKI
3
116

RAZIK MAREK

ORZECHOWO
6
117

FILIPKOWSKI MIROSŁAW

RUMIA
6
118

MIKULSKI ŁUKASZ

TYLICZ
6
119

TARASIUK JERZY


ŁOSICE
6
120

PRZYGODA KAROL

ŚWIETLINO
6
121

GREENPLAY

POLSKA
6
122

GRANICA RADOSŁAW 2

BRODNICA
6
123

PIKUL ROBERT

DĄBROWA TARNOWSKA
6
124

GALAS STANISŁAW

PIOTRÓWKA
6
125

SACHE CHRISTIAN

HALE AN DER SAALE
6
126

CENTRUM HODOWLANE EUROPA

LECHOWEK
6
127

GVC  CYMER GRZEGORZ

ZAWONIA
6
128

RZKOSIŃSKI JANUSZ-JOSEF HAVLIK

CZECHY
6






KOMUNIKAT:

TABELA GOŁĘBI AKTYWOWANYCH DO RYWALIZACJI O ZEGARY:

L.P
Imię i Nazwisko
Państwo
AKTYWACJA GOŁĘBI W RYWALIZACJI O ZEGAR
1
BOLKA WOJTUŚ
OK
2
BOLKA ADAM
OK
3
BOLKA EWA
OK
4
KOKOWICZ - GĘSICH
OK
5
ROZPŁOCH MARIUSZ I JANUSZ
OK
6
POPRAWSKI ANDRZEJ
OK
7
ANDREW ROBERTS
OK
8
KORALEWICZ - BRACIA
OK
9
LADA DANIEL I MICHAŁ
OK
10
WSZOŁEK JAN
OK
11
GRANICA RADOSŁAW
OK
12
CICHOCKI MICHAŁ
OK
13
CIEŚLA ZBIGNIEW
OK
14
MĄCZYŃSKI BRONISŁAW

OK

15

ROGALEWSKI MICHAŁ

OK

16

SZCZOCZARZ GRZEGORZ

OK

17

DYZNER RYSZARD

OK

18

HOLA PIOTR

OK

19

SIEKLICKI KAZIMIERZ

OK

20

KOMOROWSKI JAROSŁAW

OK

21

BOROWIEC KRZYSZTOF

OK

22

LEWANDOWSKI JAROSŁAW

OK

23

RESZKA RAFAŁ

OK

24

HUBERT OŚKO

OK

25

GIERCZAK TADEUSZ

OK

26

GIERCZAK TADEUSZ 1

OK

27

DLA GRAŻYNKI

OK

28

WAŁĘSA MATEUSZ

OK

29

WAŁĘSA MONIKA

OK

30

WAŁĘSA ANTEK

OK

31

GÓRKA MARIAN

OK

32

GÓRKA MARIAN 1

OK

33

DĄBEK ROMAN

OK

34

PIĄTEK EDWARD

OK

35

KUTA ŁUKASZ

OK

36

ZIĘTARA TEAM

OK

37

SEKULSKI JANUSZ

OK

38


39


40


41


42


43


44


45


46


47


48


49


50


51


52


53


54


55


56


57


58


59


60








Nowa strona WG Małopolska

2018-02-10 21:38

Nowy sezon 2018, nowe możliwości. Strona powstała z myślą dla wielu hodowców i miłośników gołębi pocztowych nie tylko w obszarze naszego kraju lecz, także dla zagranicznych miłośników tego pięknego sportu. Plan lotów na sezon 2018: W sezonie 2018 r. przewidujemy dziewięć lotów konkursowych z następując... Czytaj dalej



link