Informacje FCI

2022-02-22 09:26

FCI Grand Prix 2022


Z przyjemnością informujemy, że ponownie jesteśmy Ambasadorem @FCI Grand Prix na sezon 2022! Serdecznie zapraszamy do zapisów. Szczegóły znajdziecie jak zawsze na naszej stronie: http://mwgmalopolska.pl


We are pleased to announce that we are again the @FCI Grand Prix Ambasador for the 2022 season! We invite you to sign up for upcoming session. Details can be found, as always, on our website: http://mwgmalopolska.pl
2021-07-12 11:26

Rywalizacja o miano Mistrza Świata


Otrzymaliśmy informacje z zarządu FCI dotyczącej rywalizacji w mistrzostwach świata na wspólnych gołębnikach.

Uczestnicy, którzy rywalizują w rankingu FCI o miano Mistrza Świata na wspólnych gołębnikach powinni zarejestrować się na stronie internetowej:https://ipfn.live/ , po zarejestrowaniu się każdy uczestnik otrzyma unikalny numer identyfikacyjny, który będzie przypisany do zawodnika podczas zawodów. Pozwoli to na precyzyjne i bezbłędne podsumowanie wyników mistrzostw i uchroni przed błędami w imionach i nazwiskach jakie występowały dotychczas.

Przypominamy, że numer jest przypisany do zawodnika - taki sam na wszystkich gołębnikach FCI i do wszystkich wyścigów, w których bierze udział.

Prosimy o rejestracje do dnia 15.07.2021.
Zostało mało czasu!

Pozdrawiamy FCI Małopolska.

Linki informacyjne:
https://ipfn.live/
https://pigeonsfci.org/


2020-12-30 09:54

FCI - MWG Małopolska


Na koniec 2020 miło nam poinformować, że MWG Małopolska otrzymało statut gołębnika FCI. Naszym celem było, żeby uczestnicy MWG Małopolska mogli rywalizować nie tylko w skali naszego gołębnika ale również zdobywali punkty w rywalizacji światowego współzawodnictwa w FCI. Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasze starania zostały docenione, a nasz gołębnik przeszedł pozytywną weryfikację i został dopisany do tego zacnego grona.

Federacja FCI przyznała nam prawo do uczestnictwa w Mundial Ranking FCI. Tym samym od sezonu 2021 jesteśmy pełnoprawnym międzynarodowym gołębnikiem FCI. Serdecznie dziękujemy Federacji za okazane zaufanie.

Dziękujemy również Wam drodzy Uczestnicy za wsparcie, pozytywne opinie i ciepłe słowa. Niebawem startujemy z nowym sezonem.